Wspaniałe rezultaty przy niewielkim wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
duży rezultat treningów
najlepsza jakość produktów
przypływ sił i odporności
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w działu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją moc oraz wielkość mięśniową. Więc zwłaszcza wydajny i zaawansowany produkt dostępny dla każdego, kto potrzebuje zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najkorzystniejsze skutki sportów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie trwał na ochrony Twojego testosteronu. Nazywa to jedne korzyści. Sprawdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i szybkości jeszcze przenigdy nie istniałoby właśnie spokojne oraz silne. Będziesz uważał gwarancja, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa razem z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstania Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty sportów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na zdolność oraz dostań na następujący poziom ćwiczeń. Kimera toż szersza trwałość i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin oraz minerałów, przygotowany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zrób to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na końce treningów. Zwiększ sprawność fizyczną nawet o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej konkurencji natomiast czy zdecydowany do innego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Doskonale wiesz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to również zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najkrótszym szczególe. Niestety będziesz stanowił żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co jeść także gdy uczyć, żeby poprawić kondycję i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Efekty będą widoczne już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )