Uczyń, że kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla panów. Ich zbiór jest w sum naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie wchodzą na wzbudzanie pożądania fizycznego i urodę mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, które są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich służenie pomoże wykreować atmosferę bezpieczeństwa i uczucia, w której drugie kobiety będą Owi bardziej przychylne i uległe. Działanie feromonów jest dokładnie proste oraz delikatne, ze względu na ostatnie, iż są to bezwonne substancje. Obejmują one nie tylko sposób do sukcesu na wizycie, czy imprezie, a ponadto w zakładzie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera oraz wykonasz aurę bezpieczeństwa i bezpieczeństwa.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych pań w pobliżu
pozostajesz w istoty dominatora i prowadzącemu
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobody siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe relacje oraz zdobędziesz akceptację drugich ludzi

Użytkowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w środowiskach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony podejmują przez jakiś 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, i tak mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do liczby infochemicznej, które naturalnie rosną w ludzkim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Oddaje się jednakże, że substancje też nie posiadają żadnego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe role w zwykłym byciu wszystkiego pracownika m.in. wyrażają dominację i kupią na wyróżnienie się spośród otoczenia, znamiennie działają na pewność siebie, a jeszcze – co dla grup jest najistotniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów zakłada się w okresie, kiedy dojdą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak wpływają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne zatrzymują się atrybutem atrakcyjności, efektywnie przyciągają do nas płeć przeciwną i leczą w stosunkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych danej na ten problem otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a wtedy pomysły są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w którym działają się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów podejmuje się czyli w mojej podświadomości.

alluramin

http://www.Alluramin24.com