Śniłeś o perfekcyjnej formie, natomiast ciężko o taki rezultat? Przetestuj nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najodpowiedniejsze aktywne pierwiastki oddają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na jaki tak bardzo pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ wyniki swoich treningów. Cerberus umożliwi Ci wykuć mięśnie ze pewni oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie masy i energii jeszcze wcale nie było tak spokojne oraz silne.
Cerberus

Gdy zależysz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który daje na konwersję androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ten znaczy wtedy Twoim wrogiem. Cerberus jest silnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak zmienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia wyniki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu rozwoju we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i utrzymuje poziom testosteronu na wysokim poziomie. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj wspólnie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak chodził w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Okazało się, iż ta chęci do czynienia mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad naszym ciałem i zestawem prawidłowej diety pokazały go jak właściwie troszczyć się o siebie. Tę umiejętność wyraża naszym podopiecznym.

Cerber to znaczny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol dopomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )