Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który rozwiąże tenże kłopot i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną prawdopodobnie stanowić niezdrowa dieta i niezdrowe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który zwiększa ich styl i strukturę. Dzięki właściwie dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie przydają się zarówno dla kobiet, jak oraz dla klientów, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że każdy olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, działając na drugi element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Działają w ostatnim zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To aktualnie owe segmenty przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu lęku także biorą kolosalne stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, a co wewnątrz tym idzie, nawet do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso Duo-Oil 2