Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych oraz dobrodziejstwo powstające z sporych elementów wzmacniających, które doznają się w tym serum sprawiają, że zaraz po pierwszej aplikacji widać i czuć różnicę. To wielka formuła, która spędza się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w właściwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednak ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skojarzonych spośród nimi korzyści. Soki z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży służy do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto skorzystać z atutów tego specyfiku osobiście.

Vivese Senso Duo

Pro Engine

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso Duo-Shampoo