Flexin 500 – Wylecz ból stawów i odzyskaj całkowitą sprawność dzięki nowoczesnej formule!

Suplement diety Flexin 500 przydatny jest na ból stawów.

Posiada postać tabletek. Preparat ten wspomaga regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo również używa robienie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed zużyciem na zysk codziennego funkcjonowania. Ponadto Flexin 500 poprawia zdolność ciągnięcia się oraz jest podawany osobom, jakie posiadają kilka ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok życia i muszą ochrony stawów, doznały urazu stawów i ciągle prowadzi im żałuj, uprawiają sport a co za tym idzie ich boi są nadmiernie obciążone i chcą regeneracji.

W sklepie preparatu Flexin 500 znajdują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 opiera się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno podejmować się tak, jak poradził specjalista czy zgodnie z poradami otwartymi na ulotce.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do użytkowania w przeciągu dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane znaczną dawką wody.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z zasadą ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na którykolwiek składnik suplementu. Flexin 500 należy gromadzić w znaczeniu ważnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do jedzenia w układzie dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią stanowić wykorzystywane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Flexin500

Flexin-500

GojiBerry 500