Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja partnerka nie istniała w duzi zaspokojona? Kobiety wymagają dużo czasu, by poczuć całkowitą satysfakcja z stosunku i doświadczyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, iż toż nie problem, co sam wiesz, że nie udało Ci się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli zdarza Ci się co przeważnie, ona potrafi w celu stracić cierpliwość.

Długi seks rodzi się być kluczem do właściwego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na wesele istnieje możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze własną partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawy.

Formuła Climax Control może zdarzyć, iż będziesz w okresie dłużej uprawiać sex aniżeli przed podjęciem kuracji. Ten możliwy czas ma sposobność zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz korzystał szansa kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Tylko nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

Climax Control

Derminax

femmax