Untoxin – Czujesz się wiecznie wykończony i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w skórze kapsułek. Wynik ten określony jest do brania w stanach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze negatywnych substancji, których nagromadzenie potrafi żyć skutkiem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przesuwa się więc na proste przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji miękkiej oraz olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co dokonuje się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy kupować w trakcie czyli po posiłku, popijając znaczną dawką wody. 

Pierwsze wyniki stosowania preparatu Untoxin można określić zaraz po siedmiu dniach od rozpoczęcia jego zażywania. 

Należy pamiętać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergia na wszystek jego składnik.

Suplementy diety winnym być wychowywane w temperaturze pokojowej w tryb naturalny dla malutkich dzieci. Chronić przed słońcem oraz robieniem wilgoci. Produkt dedykowany stanowi dla osób dorosłych. Suplement diety nie zapewne być używany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

Derminax promocja

tani Follixin