Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj oraz podskakuj w zamian jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty wykazują, że mężczyźni, którzy przechodzą każdego dnia 3 kilometry, mają o połowę mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu cialis bez recepty do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły funkcjonują na najlepszym poziomie tylko wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu realizować wszystkich trudnych ćwiczeń członka, aby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby otrzymać namacalną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Kolokwialnie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem istnienia nietrwałego, jednakże niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do członka. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój penis jest z reguły zmęczony. Musi wypocząć. Zatem niezmiernie ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. W czasie odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, że twój członek jest erekcja zdrowy i przygotowany do ponownego użycia. Twój penis “ładuje się” w trakcie snu. Tak więc dla mocnej i zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest wielce ważny.