Dziewięć sposobów na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i partnerki satysfakcja ze stosunku była dużo większa.

Oto parę prostych wskazówek, aby w twoim łożu zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wyzwalać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania potwierdziły, że kontakt fizyczny stymuluje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Skutek jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może powiększyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 % – do takiej konkluzji doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz apetyt na seks. Solarium też daje takie wyniki.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i troskliwy. Ustalili oni, że filmy miłosne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć %. Największym twoim kłopotem będzie znalezienie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są kontrolowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy zajdzie taka konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się odprężony, a do twojego penisa przypływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj sok z granatu
Na co dzień spożywaj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, tadalis
że owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego sprawia, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Otaczaj się zapachem waniliowym

Zapach wanilii efektywnie wzmaga transport krwi do członka – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które odprężają i pomagają pozbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej krępujące niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeżeli mężczyzna konsumuje za mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Dlatego wskazane jest włączyć do menu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w organizmie oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć palenie

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając przepływ krwi do penisa. Pewne doświadczenie udowodniło, iż spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, że wzwody staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych ujemnych przymiotach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra tanio